© 2019 hotelbrilant.com
PREV
NEXT

RESTORANT BRILANT ANTIK

Nje vakt i nxehte tradicional do tju mprehi shqisat dhe memorien

RRETH RESTORANTIT

Ketu do te gjeni ushqime tradicionale te zone te gatuara nga specialist shqipetar. Gjithashtu do te mund te shijoni ushqim Amerikan, Francez dhe Italian te gjitha ne nje kuzhine te vetme. Ne mundohemi te krijojm receta te vecanta te kombinuara me cmime teper te mira per tu siguruar se amvisat tane do te kene momente te vecanta gjat qendrimit ne hotel. Nje pjese shume e vecant e restorantit tone jane gjithashtu edhe pijet qe mund te gjeni. Minibari eshte i mbushur me pije te shijeve te ndryshme, te kombinueshme lehte me ushqimin e servirur. Do te mund te gjeni vera te shtepive me te njohura, pije energjike, gjithashtu edhe pije alkoolike te shijeve te ndryshme te gjitha keto te ofruar 24/7. Ne duam qe ju te ndiheni si ne shtepi ndaj hoteli ofron sherbim dhome duke shpresuar se do te shijoni ushqimin unik ne privatesine tuaj.

FOTO GALERY

Permes pamjeve pergatitini shqisat tuaja te ndjejne si kurr me pare

NA GJENI NE HARTE

Eshte e thjesht dhe e shpejt, mu ne zemer te Tiranes

TOP