© 2019 hotelbrilant.com

SEARCH YOUR ROOM

Ne zemer te Tiranes dhe me nje stil unik, vetem pak hapa larg "Keshtjelles se Tiranes", Brilant Antik ka krijuar reputacionin e nje "shtepie larg shetpise".

Te bejm klientet tane te ndihen si ne shtepi nuk eshte e lehte por eshte detyra jone, dhe ne jemi krenar kur themi se ja dolem.

Shefi jone eshte tashme i njohur per menyren e tij te gatuarit te ushqimeve tradicionale Shqipetare. Shija do te jet nje nga arsyet kryesore se pse ju do te riktheheni tek ne.

Vendndodhja jone do tju japi mundesin te vizitoni "Uren e Tabakeve", "Pazarin e Ri', "Kalane e Tiranes" dhe te tjera destinacione historike ne nje kohe te shkurter.

Foto Galeri

Shijoni disa nga ambjentet tona permes ekranit

Rreth Brilant Antik

Ne zemer te qytetit me nje stil unik, i vendosur vetem pak metra nga parlamenti i Shqiperise, Hotel Brilant Antik ka marre ne nje periudh te shkurter reputacionin e “te ndjerit si ne shtepi”. Duke filluar qe nga detjet te krijuara me kujdes dhe fantazi per dekorin e hotelit dhe deri tek dhomat e ndenjes te rehatshme dhe te qeta, Hotel Brilant Antik ofron ambjente speciale me te cilat te gjithe do te afeksionohen. I vendosur ne distanca te lehta per tu arritur ne ecje, afer zyrave shteteror, bizneseve kryesore dhe qendrave tregetare, gjithashtu dhe zonave te argetimit, akomodimi ne Hotel Brilant Antik eshte i pershtatshem dhe praktik. Wireles falas ne te gjithe ambjentet e hotelit, tovalina pune ne cdo dhome, sherbime sekretarie ne recepsion dhe shume sherbime te tjera te ngjashme e bejn kete hotel te pershtatshem per biznesmen dhe ploteson nevojt e tyre per te punuar apo per tu takuar.

Promocione

Perfitoni nga disa prej promocioneve per klientet tane besnik

Uljet e Shtatorit

Merrni -8% ulje per te gjith prenotimet gjat shtatorit

Dita e 8 falas

Paguani 7 dite dhe merrni te 8-en falas

Prenotuesit e hershem(30+ dite)

Ulje me 5% per per ata qe prenotojn 30 dite para

Tommi (FINLAND)

“This family-owned hotel is great. The owners and their hospitality are even better. The hotel is very elegant with many beautiful details and hand crafted wooden furniture. The staff is super helpful. The location is very central but still in an alley which is calm enough that your sleep is not disturbed. They can also arrange transportation with good cars and safe drivers. I see no reason to stay anywhere else.”

Hans (NETHERLAND)

“This is a very comfortable hotel right in the city centre, yet quiet enough since it's position is in a side street. The staff is extremely welcoming and couldn't be more helpful. Rooms are beatifully decorated and finished with expensive materials such as carved wood. Breakfast was quite delicious. We loved this place to bits and can recommend it to anyone. Many thanks for a wonderful stay.”

NICOLE (USA)

“Clean, charming, great breakfast, convenient location. I was sick on our first day and the receptionist sent a cup of tea up to the room. The owner’s father even gave me a ride to the airport. A great hotel that I unhesitatingly can recommend and would stay at again.”

DARAGH (UNITED KINGDOM)

“Beautiful hotel with well decorated and comfortable rooms. Location was great for Tirana sights and the staff were really helpful and friendly.”

SARAH (BELGIUM)

“The hotel was lovely. We got a clean and spacious room, the bathroom was clean, great shower, air conditioning, great bed. But mostly the people working there were amazing and very helpful. They went out of their way to help us, and we ended up booking another night at the hotel at the end of our holiday. Breakfast was yummy, lots of options (also for vegetarians) and good coffee.”

SHERBIMET

wifi falas

ajer i kondicionuar

banjo private

siguri

ekran i shesht

mini bar

sherbim dhome

transport aeroporti

NA GJENI NE HARTE

NA KONTAKTONI

Brilant Antik

Rr. George W. Bush

Email

reservation@hotelbrilant.com

Numer telefoni

+355 4 22 51 166

Shikoni disa fotografit nga rrjeti jone social Instagram. @hotelbrilantantik

Something is wrong.
Instagram token error.

[instashow columns="5"]

TOP